Darček zadarmo ku každej objednávke

DW Home Vonná Sviečka v skle Granátové jablko a sladký hrášek-Sweet Pea Pomegranate, 9,7oz

Neohodnotené
Značka: DW HOME
DW Home
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
1.7.2024
Kód: DW4131
16,55 € / ks
DW Home Vonná Sviečka v skle Granátové jablko a sladký hrášek-Sweet Pea Pomegranate, 9,7oz
Neohodnotené
Značka: DW HOME
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
Vonná sviečka v skle - Granátové jablko a sladký hrášok. Doba horenia až 33 hodín. Sviečka je vyrobená zo sójového vosku, ktorý dlho a čisto horí.
Nádherná vôňa sladkých hráškových kvetov prestúpená granátovým jablkom a tóny citrónovej kôry spríjemní každú vašej chvíľku. Firma DW Home bola založená už v roku 1996 s poslaním vytvoriť štýlové a krásne vyzerajúce domáce dekorácie, ktoré by uspokojili všetkých spotrebiteľov. Unikátny sviečky sú navrhnuté v Kalifornii tými najlepšími dizajnérmi a prináša na trh inovatívne a jedinečné čaro. Sviečky sú ručne plnené a krásne a dlho vonia. Skladujte na tmavom mieste pri teplote do 20 stupňov Pred zapálením odstráňte viečko Pre najlepší efekt a úplné vyhorenie sviečky nechajte vždy voskové jazierko rozpustiť po celom povrchu. Po zapálení nenechávajte bez dozoru Umiestnite na nehorľavú podložku Zabráňte kontaktu s horľavým materiálom Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat Nehaste priklopením viečka Pozor! Nádoba je po zapálení horúca!

Dodatočné parametre

Kategória: DW Home
Hmotnosť: 0.5 kg
Doba horenia: 33 hodín
Hmotnosť: 210g
Vôňa: Jablko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka DW Home s veľkou starostlivosťou vyberá ingrediencie a kvalitné materiály pre svoje očarujúce vonné sviečky už od roku 1996. Tieto krásky zo slnečnej Kalifornie rozžiaria Váš domov. DW Home neustále zdokonaľuje technológie ručne vyrábaných sviečok a rovnako tak si potrpí na inovatívnom dizajne, na ktorom sa podieľajú poprední americkí dizajnéri.

producer-42-dw-home

Podobné produkty