Darček zadarmo ku každej objednávke

Kariera

Fragonito

Ak ste sa dostali na túto stránku, iste vás zaujíma, kto sme a aká je naša cesta a my by sme sa o to s vami veľmi radi podelili. Zameriavame sa na exkluzívne import a distribúciu kozmetiky, sviečok a bytových doplnkov. V našom sortimente nájdete značky, ktoré uznávajú tradíciu a zároveň dokážu udržať krok s trendmi. Neradíme sa medzi žiadne korporátnej ašpirantov, sme zohraný tím mladých ľudí a snažíme sa našu energiu a náboj preniesť do všetkého, čo robíme. Snažíme sa vám poskytnúť širší výber a viac možností na trhu tak, aby ste si chvíľku pre seba užili čo možno najlepšie. Objednať si od nás môžete nech už ste koncový zákazník, reťazec či chcete doplniť sortiment vášho čarovného obchodíku o niečo nové a nevšedného.

 

Aby ste tiež vedeli, kto tu za všetkým stojí, predstavujeme vám tím Fragonito.

 

Katarína a Peter Melicharovi - stojí v prvej línii projektu Fragonito, ktorý v roku 2005 založili a vďaka nim dospel až do terajšej podoby. Denne sú tu s nami, podieľa sa na zmysluplnom fungovanie celého tímu a sú neustále v kontakte so všetkými našimi dodávateľmi. Zároveň na ich pleciach leží výber a objednávky celého sortimentu, rokovania s novými obchodnými partnermi a vlastne tak všetko, čo robí Fragonito práve takým, aké ho máme radi.

V kanceláriách je nás celkom 7. Staráme sa o obchod, logistiku, produkty, zákaznícky servis a backoffice ... a sme naozaj skvele zohrané.

V sklade je nás tiež 7 a snažíme sa starostlivo a rýchlo zabaliť všetky vašich objednávky. Ani tu sa bez vzájomnej spolupráce nezaobídeme a práve o tú sa stará naša vedúci skladu Kačka.