Darček zadarmo ku každej objednávke

O nás

Fragonito

Ak ste sa dostali na túto stránku, iste vás zaujíma, kto sme a aká bola naša cesta a my by sme sa o to s vami veľmi radi podelili.

Za značkou Fragonito sa nič neskrýva. Naopak, sme otvorení svetu a snažíme sa ho otvoriť aj vám. Zameriavame sa na exkluzívne import kozmetiky, ktorá by u nás inak nebola k dostaniu. Snažíme sa vám poskytnúť väčší výber a viac možností na trhu tak, aby ste si chvíľku pre seba užili čo možno najlepšie. Objednať si od nás môžete nech už ste koncový zákazník, reťazec či chcete doplniť sortiment vášho čarovného obchodíku o niečo nové a nevšedného. Neponúkame vám žiadneho mačku vo vreci - v našom sortimente nájdete len solídne značky, ktoré uznávajú tradíciu a zároveň dokážu udržať krok s trendmi. Neradíme sa sami medzi žiadne korporátnej ašpirantov, sme zohraný tím mladých ľudí a snažíme sa našu energiu a náboj preniesť do všetkého, čo robíme. Ako jeden z dôkazov, že sa nám to darí, nám je stabilný medziročný nárast 25%. Stále sa snažíme zlepšovať a rozhodne neusínajú na vavrínoch. Pravidelne pridávame nové produkty od našich stálych, zabehnutých značiek, ale tiež dojednávajú novej spolupráce

Neniesli sme vždy rovnaké meno. Keď sa spoločne vrátime v čase až na samý počiatok, píše sa rok 2005 a my, manželia Melicharovi, sa prvýkrát stretávame s anjelikov Willow Tree priamo v USA počas návštevy priateľov. Zistenie, že u nás sa tieto rozkošné figúrky a sošky nedajú kúpiť, nás vedie rovno k túžbe ukázať a priblížiť ich ľuďom v Českej republike. Po dohodnutie podmienok sa teda stávame oficiálnych distribútorov americkej firmy DEMDACO pre Českú a Slovenskú republiku, cez ktorú máme sošky a anjelikov nakupovať a dostať sem k nám. Vytvárame tím a ideme do práce.

Ihneď sme sa vydali na cestu po tých najlepších kamenných predajniach a ponúkli novinku, ktorá môže ďalej robiť radosť. Postupom času sme k andílkům začali pridávať ďalšie produkty, ktoré nás očarili obdobne, ako Willow Tree, a začali sme sa poobzerať aj vo svete kozmetiky. Najskôr voňavá levanduľa a mydla z Provence, prírodné éterické oleje a úžasné sviečky Village Candle a DW Home z Ameriky. Všetko potom nabralo rýchly spád a začali sme dovážať to najlepšie aj z Portugalska, Veľkej Británie, Austrálie a ďalších svetových krajín.

Po čase sme sa rozhodli, že je potrebné upresniť a osamostatniť našu identitu. Tu vznikol názov Fragonito, ktorý sa okamžite ujal a dostal do povedomia a sŕdc nás i nášho blízkeho okolia a stálych zákazníkov.


Aby ste tiež vedeli, kto tu za všetkým stojí, predstavujeme vám tím Fragonito.

Majitelia firmy

Kateřina a Petr Melicharovi

Katka spoločne s manželom Petrom stoja v prvej línii projektu Fragonito, ktorý vďaka nim dospel až do terajšej podoby. Denne sú tu s nami a snaží sa podieľať a pomáhať všade, kde je potrebné. Zároveň na ich pleciach leží veľké objednávky, rokovania s novými alebo stálymi partnermi a vlastne tak trochu úplne všetko, čo robí Fragonito práve takým, aké ho máme radi.

 67


Obchod a predaj

Peter V.

Stará sa o fakturácie, obchod, reklamácie a všetku starostlivosť práve pre veľkoobchodných zákazníkov.

Jan R.

Honza má na starosti naše obchodné zastúpenie. Môžete ho stretnúť v teréne, kedy vám ponúkne a osobne pripraví vami objednané produkty.


Logistika

Věra

Verča má na starosti zabezpečenie importu tovaru zo zahraničia a komunikácia s dodávateľmi, komunikácia a organizácie externého skladu, evidencia dochádzky a hotovostné aj bezhotovostné platby.


Produkt / podpora marketingu

Marťa J.

Martina sa stará o podporu marketingové agentúry a zabezpečenie informácií o produktoch, ich zaradenie na e-shop a darčeky pre vás.


Starostlivosť o kľúčových zákazníkov

Petr V.

Ivana má na starosti kľúčových zákazníkov a všetku starostlivosť o ne. Jedná sa nielen o obchodný kontakt, predstavenie noviniek a aktualizácie portfóliami. S veľkým nadšením robí možné aj nemožné pre čo najväčšiu spokojnosť našich zákazníkov.


Zákaznícky servis

Marcela

S Marci už ste určite boli v kontakte, ak ste mali otázky na našom e-shope. Stará sa totiž o to, aby všetky vaše otázky na chatu či v správach nezostali bez odpovede, skrátka o všetky maloobchodné objednávky, reklamácie a otázky. Mimo to má tiež na starosti naše interné objednávky kancelárskych aj nekancelářských potrieb.


Sklad

Katka J.

Kačka je vedúci skladu a zaisťuje, aby všetko bežalo ako po masle. V každodennom časovom strese dáva pozor na došlé objednávky a spolu s tímom je vychystáva, balia a pripravuje k zaslanie až k vám.

 

Marťa, Věra a Monča

Dievčatá sa podieľa na príprave vašich objednávok - zaradenie, vychystanie, zabalenie a odoslanie.

Lukáš

Luke je naša ruže medzi tŕním a občas nemáme na vybranú a musíme ho využívať na ťažšie práce. O to hodnotnejším členom tímu však je. Mimo to ho občas otravujeme s otázkami a problémami zo sveta IT, na ktoré nestačíme.

 

Musíme taktiež spomenúť našu príležitostnú výpomoc - teda brigádnikov, ktorí nám vždy vytrhnú pomyselný "tŕň z päty", keď je toho na nás moc:

Vojta, Tonda, Marta, Jakub, Mara a Ester


Ak máte záujem predávať naše produkty vo svojom obchodíku, kontaktuje Jitku z nášho obchodného oddelenia. Radi s vami prerokujeme možnosti spoločnej spolupráce.

Ak chcete si kúpiť produkty z nášho e-shopu a máte dodatočné otázky, neváhajte sa ozvať na chate v pravom dolnom rohu našej stránky, kde sa o vás postará Marcela.

Ak máte akýkoľvek iný otázku či ponuku ohľadom spolupráce, ozvite sa markeťačce / produkťačce Martine.