Vonná Sviečka - Morský Príboj

Neohodnotené
Značka: VILLAGE CANDLE
Village Candle
Variant:
Dostupnosť Vypredané Skladom Skladom Vypredané Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
- 25.4.2024 25.4.2024 - Zvoľte variant
Kód: 124316660 4160042 4260048 4110041 Zvoľte variant
22,42 € / ks 22,88 € / ks 28,29 € / ks 17,04 € / ks od 17,04 € / ks
Vonná Sviečka - Morský Príboj
Neohodnotené
Značka: VILLAGE CANDLE
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
Dekoratívne vonná sviečka s dvoma knôty v sklenenej dóze s viečkom a s morskou vôňou. Zatvorte oči a predstavte si hrejivý piesok a svieži vzduch prestúpený morskou soľou. Jemné vlny zľahka obmývajúce chodidla pri prechádzke pozdĺž pláže, ktoré aspoň na malú chvíľu zanechávajú odtlačok v tom najjemnejším piesku a vo vrecku ukryté tie najkrajšie okruhliakmi a mušle. So sviečkou s vôňou morského príboja a drevín už na leto pri mori nemusíte čakať.
Ako zabezpečiť dostatočné plameň sviečky: Hlavnou príčinou malého plamienka je nízka hladina kyslíka vnútri sviečky. Môže sa preto zdať, že sviečka nehorí správne. Uistite sa preto, že vosk sa vždy rozohreje až do okrajov. Vosk nevylievajte a knôty nestrihajte. Pri dodržaní tohto odporúčania po dostatočne dlhú dobu sa hladina kyslíka postupne obnoví a plamienok bude opäť horieť jasne. Skladujte na tmavom mieste pri teplote do 20 stupňov Pred zapálením odstráňte viečko Pre najlepší efekt a úplné vyhorenie sviečky nechajte vždy voskové jazierko rozpustiť po celom povrchu. Po zapálení nenechávajte bez dozoru Umiestnite na nehorľavú podložku Zabráňte kontaktu s horľavým materiálom Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat Nehaste priklopením viečka Pozor! Nádoba je po zapálení horúca! Vyrobené v USA

Dodatočné parametre

Kategória: Village Candle
Doba horenia: 170 hodín
Hmotnosť: 454 g
Vôňa: Kokos

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Viac ako jedno storočie je štát Maine (USA) známy pre svoje vynikajúce výrobky v mnohých odvetviach. Village Candle, ako výrobca sviečok najvyššej kvality, sa k tomuto odkazu bez výnimky hrdo hlási. Sviečky sú vyrábané podľa prísnych kontrol kvality za použitia najkvalitnejšieho vosku, plných a bohatých farieb a tých najlepších esenciálnych olejov. Firma Village Candle ako prvá uviedla na trh technológiu Dual Wick Technology™ (Technológia dvoch knôtov). Významne a úplne zreteľne ovplyvňuje faktory horenia a prináša nemalé výhody ako pri použití iba jedného knôtu.
1. Dokonalé horenie - žiadne sadze, žiadne začernalé sklo od sadzí.
2. Efektívne horenie - viac za vaše peniaze. Žiadny zostávajúci vosk, silnejšie uvoľňovanie vonných esencií - väčšie teplo rozpustí viac vosku, z ktorého sa takto uvoľňuje viac vonných esencií.