Darček zadarmo ku každej objednávke

Village Candle Vonná Sviečka v skle, Višeň a vanilka - Cherry Vanilla Swirl, 11oz Premium

Neohodnotené
Značka: VILLAGE CANDLE
Village Candle
Variant:
Dostupnosť Vypredané Skladom Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
- 30.5.2024 Zvoľte variant
Kód: 116311379 322569 Zvoľte variant
17,47 € / ks 23,24 € / ks od 17,47 € / ks
Village Candle Vonná Sviečka v skle, Višeň a vanilka - Cherry Vanilla Swirl, 11oz Premium
Neohodnotené
Značka: VILLAGE CANDLE
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
Neodolateľná kombinácia sladkej višne a krémovej vanilky. Rovnako poctivá vône ako je chuť pravej vanilkovej čapované zmrzliny s ovocným topingom. To je ozajstné zmyslové opojenia. Dekoratívne vonná sviečka v sklenenej dóze s viečkom, s vôňou sladkej višne a vanilky. Doba horenia až 55 hodín Hmotnosť Netto 262g
Ako zabezpečiť dostatočné plameň sviečky: Hlavnou príčinou malého plamienka je nízka hladina kyslíka vnútri sviečky. Môže sa preto zdať, že sviečka nehorí správne. Uistite sa preto, že vosk sa rozohreje až do okrajov. Vosk nevylievajte a knôty nestrihajte. Pri dodržaní tohto odporúčania po dostatočne dlhú dobu sa hladina kyslíka postupne obnoví a plamienok bude opäť horieť jasne.

Dodatočné parametre

Kategória: Village Candle
Hmotnosť: 312 g
Vôňa: Vanilka, Višňa
Hmotnost: 262 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Viac ako jedno storočie je štát Maine (USA) známy pre svoje vynikajúce výrobky v mnohých odvetviach. Village Candle, ako výrobca sviečok najvyššej kvality, sa k tomuto odkazu bez výnimky hrdo hlási. Sviečky sú vyrábané podľa prísnych kontrol kvality za použitia najkvalitnejšieho vosku, plných a bohatých farieb a tých najlepších esenciálnych olejov. Firma Village Candle ako prvá uviedla na trh technológiu Dual Wick Technology™ (Technológia dvoch knôtov). Významne a úplne zreteľne ovplyvňuje faktory horenia a prináša nemalé výhody ako pri použití iba jedného knôtu.
1. Dokonalé horenie - žiadne sadze, žiadne začernalé sklo od sadzí.
2. Efektívne horenie - viac za vaše peniaze. Žiadny zostávajúci vosk, silnejšie uvoľňovanie vonných esencií - väčšie teplo rozpustí viac vosku, z ktorého sa takto uvoľňuje viac vonných esencií.