Vonná Sviečka - Zlatý Karamel

Neodolateľná domáci pochúťka v sebe skrýva maslo, krémové mlieko a trstinový cukor. Ozdobená štipkou morskej soli vytvára unikátne chuťovú harmóniu. Dekoratívne vonná sviečka s dvoma knôty v sklenenej dóze s viečkom.
Variant:
Dostupnosť Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Kód: 174316551 4160227 4260307 4110171 Zvoľte variant
22,42 € od 17,47 € –35 % - - - až –35 % 14,55 € / ks 22,88 € / ks 28,29 € / ks 17,47 € / ks od 14,55 € / ks 12,13 € bez DPH 19,07 € bez DPH 23,58 € bez DPH 14,56 € bez DPH od 12,13 € bez DPH
Vonná Sviečka - Zlatý Karamel
Vonná svíčka - Zlatý karamel (Doba hoření 105 hodin, Víčko kovové)
Akcia USA
–35 % - - - až –35 %
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
Ako zabezpečiť dostatočné plameň sviečky: Hlavnou príčinou malého plamienka je nízka hladina kyslíka vnútri sviečky. Môže sa preto zdať, že sviečka nehorí správne. Uistite sa preto, že vosk sa vždy rozohreje až do okrajov. Vosk nevylievajte a knôty nestrihajte. Pri dodržaní tohto odporúčania po dostatočne dlhú dobu sa hladina kyslíka postupne obnoví a plamienok bude opäť horieť jasne. Skladujte na tmavom mieste pri teplote do 20 stupňov Pred zapálením odstráňte viečko Pre najlepší efekt a úplné vyhorenie sviečky nechajte vždy voskové jazierko rozpustiť po celom povrchu. Po zapálení nenechávajte bez dozoru Umiestnite na nehorľavú podložku Zabráňte kontaktu s horľavým materiálom Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat Nehaste priklopením viečka Pozor! Nádoba je po zapálení horúca! Vyrobené v USA

Dodatočné parametre

Kategória: Village Candle
Doba horenia: 170 hodín
Farba: Oranžová
Hmotnosť: 454 g
Vôňa: Zlatý Karamel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Viac ako jedno storočie je štát Maine (USA) známy pre svoje vynikajúce výrobky v mnohých odvetviach. Village Candle, ako výrobca sviečok najvyššej kvality, sa k tomuto odkazu bez výnimky hrdo hlási. Sviečky sú vyrábané podľa prísnych kontrol kvality za použitia najkvalitnejšieho vosku, plných a bohatých farieb a tých najlepších esenciálnych olejov. Firma Village Candle ako prvá uviedla na trh technológiu Dual Wick Technology™ (Technológia dvoch knôtov). Významne a úplne zreteľne ovplyvňuje faktory horenia a prináša nemalé výhody ako pri použití iba jedného knôtu.
1. Dokonalé horenie - žiadne sadze, žiadne začernalé sklo od sadzí.
2. Efektívne horenie - viac za vaše peniaze. Žiadny zostávajúci vosk, silnejšie uvoľňovanie vonných esencií - väčšie teplo rozpustí viac vosku, z ktorého sa takto uvoľňuje viac vonných esencií.