Darček zadarmo ku každej objednávke

Village Candle Vosk, Palmová pláž - Palm Beach 62g

Neohodnotené
Značka: VILLAGE CANDLE
Village Candle
Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Vypredané Skladom Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
23.7.2024 23.7.2024 - 23.7.2024 Zvoľte variant
Kód: 4160051 4260058 106101813 116311813 Zvoľte variant
22,88 € / ks 28,29 € / ks 6,25 € / ks 17 € / ks od 6,25 € / ks
Village Candle Vosk, Palmová pláž - Palm Beach 62g
Neohodnotené
Značka: VILLAGE CANDLE
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
Posaďte sa, uvoľnite sa a nechajte sa uniesť do raja. Kombináciou šťavnatých červených pomarančov a čerstvo nazbieraných bobúľ Goji sa dostanete do vlastného vnútorného raja. Rozpustný vosk do aromalampy. Hmotnosť: 62g Vychutnajte si svoju obľúbenú vôňu až po 8h.
Vosk možno rozdeliť na 6 častí. K prevoňanie miestnosti vložte vosk do mištičky aromalampy a zapáľte pod ňou čajovú sviečku. Vosk sa plne rozpustí do niekoľkých minút. Sýto prevonia interiér až na 20 hodín (záleží na intenzite vône) Možno kombinovať nalámáním viac druhov. Nevkladajte ho do vody! Pre odstránenie vosku z mištičky ho nechajte úplne vychladnúť a potom vložte aromalampu na chladné miesto (mraznička). Po pár minútach sa dá vosk ľahko vylúpnuť. Prípadne po stuhnutí na malú chvíľu znovu zapáľte čajovú sviečku v aromalampe a vosk po roztavení okrajov takisto zatlačením po okraji vylúpnite. Nenechávajte bez dozoru! Zabráňte kontaktu s deťmi a zvieratami. Pred zapálením sviečky umiestnite aromalampu na nehorľavú podložku, v dostatočnej vzdialenosti od stien i horľavých materiálov. Neumiestňujte do prievanu! Vosk je po roztavení horúci!

Dodatočné parametre

Kategória: Village Candle
Doba horenia: 170 hodín, 55 hodín, 105 hodín
Pôvod značky: USA
Vôňa: Pomeranč
Druh knôtu: Bavlnený
Počet knôtov: 2
Ručná výroba: áno
Doba horenia: 170 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Viac ako jedno storočie je štát Maine (USA) známy pre svoje vynikajúce výrobky v mnohých odvetviach. Village Candle, ako výrobca sviečok najvyššej kvality, sa k tomuto odkazu bez výnimky hrdo hlási. Sviečky sú vyrábané podľa prísnych kontrol kvality za použitia najkvalitnejšieho vosku, plných a bohatých farieb a tých najlepších esenciálnych olejov. Firma Village Candle ako prvá uviedla na trh technológiu Dual Wick Technology™ (Technológia dvoch knôtov). Významne a úplne zreteľne ovplyvňuje faktory horenia a prináša nemalé výhody ako pri použití iba jedného knôtu.
1. Dokonalé horenie - žiadne sadze, žiadne začernalé sklo od sadzí.
2. Efektívne horenie - viac za vaše peniaze. Žiadny zostávajúci vosk, silnejšie uvoľňovanie vonných esencií - väčšie teplo rozpustí viac vosku, z ktorého sa takto uvoľňuje viac vonných esencií.