Willow Tree Dni plné požehnania

Kód: 27823
Unisex USA
Značka: WILLOW TREE
69,10 € / ks 57,60 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
10.10.2023
"Nech sú tvoje dni plné krásy a zázrakov" Autorka Susan Lordi o figúrke "Dni plné požehnanie": "Premýšľala som, ako vytvoriť umenie ktorá reflektuje krásu prírody okolo nás, pretože práve ona môže povzniesť nášho ducha i náladu. Krása prírody tkvie v jej rozmanitosti a energiu. Táto figúra reprezentuje všetky tieto malé zázraky okolo nás. Otvorené gesto rúk symbolizujúce požehnanie, víta a prijíma všetko dobré. Jemné, vyrezávané detaily rastlín, kvetov, vtákov, ročných období a motýľov, doplnené pozlátenými bodkami, zachytáva každodenný požehnanie krajiny, ktoré nesmierne obohacujú naše životy. " Figura vyjadrujúce priateľstvo, poďakovanie, úctu k prírode, radosť z prítomnosti alebo vieru v budúcnosť. "Figúrka Willow Tree, výška 16,5cm.

Detailné informácie

Darček
DARČEK ZADARMO
Ku každej objednávke od nás dostanete darček ZADARMO.
Skladom
BLESKOVÁ EXPEDÍCIA
Tovar máme SKLADOM, expedujeme v najkratšom možnom čase a to do 24 h.
Doprava
DOPRAVA ZADARMO
Balíčky doručujeme už od 2,9 € alebo ZADARMO u objednávok nad 75 €.
Od zdroja
PRIAMO OD ZDROJA
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia viac ako 38 svetových kozmetických značiek.

Podrobný popis

Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice ktorá pripomína vzhľad vyrezávaného dreva a ručne maľované bezolovnatú farbou. Dodávané v darčekovej krabičke a věnovací kartičkou. Výrobok nie je hračka! Určené len pre dospelých.

Dodatočné parametre

Kategória: Solitéry
Hmotnosť: 0.15 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 16,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz