Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree Dotyk

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Kód: 26073
64,25 € / ks
Willow Tree Dotyk
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
38690 dotek
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Poklad výnimočné chvíle materstva." Autorka Susan Lordi o figúrke "Dotyk": ,, Snažila som sa zachytiť vzácne chvíle strávené s bábätkom. V tomto veku (asi 18 mesiacov) sú vlastnú malú osobnosťou, oddeliteľné od tej Vašej. Figúrka predstavuje vzácny a láskyplný moment - vzájomné spojení.'' Susan figúrka Willow Tree, výška 20 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Figúry
Hmotnosť: 0.2 kg
Pôvod značky: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38720 muj andilek
64,29 €

Willow Tree

26124
38672 otec a dcera
tatinek
69,08 €

Willow Tree

26031
38678 strazny andel
43,71 €

Willow Tree

26034