Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree - Moje maličké spinkaj

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Kód: 26250
64,30 € / ks
Willow Tree - Moje maličké spinkaj
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
38837 me malicke spinkej
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Láska a izba je prikrývkou." Autorka Susan Lordi o figúrke "Moje maličké spinkaj": ,, Premýšľala som o význame slova prikrývka. Ide o ochranu, prikrývka nám dáva pocit bezpečia a tepla. Radu šitie nám ukazujú plynutie času, rozjímavý rytmus - ako tiché, vystúpiť dieťatko. Chcela som, aby prikrývka a kolíska boli prepojený. Sentiment ukazuje upokojujúce pohyb kolísky. Teplo a pokoj spiaceho dieťaťa - nežné spojenie - tieto tiché spomienky sú v každom z nás, kto niekedy takto kolísal dieťatko v náruči.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 14 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Rodina, pary
Hmotnosť: 0.393 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 14 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38672 otec a dcera
69,10 €

Willow Tree

26031