Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree - Mier na Zemi

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Kód: 26104
61,83 € / ks
Willow Tree - Mier na Zemi
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
46372 mir na zemi
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Objatie mieru." Autorka Susan Lordi o figúrke "Mier na Zemi": ,, Nápad pre figúrku "Mier na Zemi" som vytvorila v čase, keď naša krajina vytvárala plány ísť do vojny. Svojím spôsobom to bola má reakcia na túto situáciu. Chcela som túto figúrku urobiť veľmi ľudskou, preto som nezvolila žiadneho anjelika. Nejde totiž o nebeský mier, ale ide o mier na Zemi medzi nami. Vytvorila som jej šaty veľmi zemité farby, v náruči drží malého baránka, pretože baránok bol vždy symbolom mieru. Mier tu na Zemi, je to, čo som sa snažila vykresliť ich farbou, symbolom a vzhledem.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 21,5 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Solitéry
Hmotnosť: 0.305 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 21,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38963 duvera
84,92 €

Willow Tree

27182