Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree Nikdy nezabudnem

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Kód: 27920
64,30 € / ks
Willow Tree Nikdy nezabudnem
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
44768 nikdy nezapomenu
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Tvoje svetlo septembra ďalej, bezpečne ukryté vo vnútri ma" Chcela som osobné, jednoduché a čisté dielo pre tých, ktorí stratili niekoho blízkeho. Myslím, že keď niekto zomrie, je naďalej časťou vás - nikdy vás úplne neopustí. Ich podstata je živá vo vás, vo vašich spomienkach, ako vnútorné svetlo, ktoré vo vás septembra. Tento pocit ostane navždy v bezpečí vášho vnútra. Dúfam, že táto figúrka bude liečivá upomienka na dobrú náladu a pozitívny náhľad. "- Susan Lordi Darček, ktorý vyjadruje sympatie, komfort, pripomína a lieči. Figúrka je 17,5 cm vysoká.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Solitéry
Hmotnosť: 0.3 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 17,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

40460 naporad
70,37 €

Willow Tree

27596
39398 vnitrni svetlo
53,36 €

Willow Tree

27367