Willow Tree - Objaviteľ

Kód: 26197
Unisex USA
Značka: WILLOW TREE
61,80 € / ks 51,50 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
6.10.2023
"Hľadá, báda, objavuje." Autorka Susan Lordi o figúrke "Objaviteľ": ,, Figúrka "Objaviteľ" bola inšpirovaná mojím synom, ktorý je v súčasnej dobe ponorený do výskumu a dokumentácie odlišných kultúr. Snažila som sa, aby figúrka vyjadrovala čas, kedy nás niečo ohromne zaujme, pracujeme na tom samostatne bez podpichovanie rodičov alebo priateľov. Je to láska k učeniu. "Objaviteľ" predstavuje vášeň, kedy je človek (bez rozdielu veku) motivovaný svojimi vlastnými záujmami a cieľmi. Táto figúrka by mohla byť darčekom k narodeninám, promócii alebo, ako poďakovanie učiteľom, ktorí mohli túto vášeň vyvolat.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 10 cm.

Detailné informácie

Darček
DARČEK ZADARMO
Ku každej objednávke od nás dostanete darček ZADARMO.
Skladom
BLESKOVÁ EXPEDÍCIA
Tovar máme SKLADOM, expedujeme v najkratšom možnom čase a to do 24 h.
Doprava
DOPRAVA ZADARMO
Balíčky doručujeme už od 2,9 € alebo ZADARMO u objednávok nad 75 €.
Od zdroja
PRIAMO OD ZDROJA
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia viac ako 38 svetových kozmetických značiek.

Podrobný popis

Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Solitéry
Hmotnosť: 0.196 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 10 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz