Willow Tree - Objaviteľ

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
"Hľadá, báda, objavuje." Autorka Susan Lordi o figúrke "Objaviteľ": ,, Figúrka "Objaviteľ" bola inšpirovaná mojím synom, ktorý je v súčasnej dobe ponorený do výskumu a dokumentácie odlišných kultúr. Snažila som sa, aby figúrka vyjadrovala čas, kedy nás niečo ohromne zaujme, pracujeme na tom samostatne bez podpichovanie rodičov alebo priateľov. Je to láska k učeniu. "Objaviteľ" predstavuje vášeň, kedy je človek (bez rozdielu veku) motivovaný svojimi vlastnými záujmami a cieľmi. Táto figúrka by mohla byť darčekom k narodeninám, promócii alebo, ako poďakovanie učiteľom, ktorí mohli túto vášeň vyvolat.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 10 cm.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Kód: 26197
61,83 € / ks
Willow Tree - Objaviteľ
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
46612 willow tree objevitel
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Solitéry
Hmotnosť: 0.196 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 10 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

39398 willow tree vnitrni svetlo
53,36 €

"Vyžaruje z Teba vnútorné svetlo." Autorka Susan Lordi o...

27367
38714 willow tree moudrost
40,03 €

"Radosť z múdrosti a poznania." Autorka Susan Lordi o...

26122