Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree Pro Teba - závesný

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
1.7.2024
Kód: 27910
31,69 € / ks
Willow Tree Pro Teba - závesný
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
43931 pro tebezavesny
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Malá drobnosť pre Teba." Autorka Susan Lordi o figúrke "Pre Teba": ,, Figúrka dievčatá drží v rukách nádherné žlté kvety, ktoré sú symbolom jari. Tieto krásne kvety nám každý rok rozkvitajú, aby nám robili radosť. Sú metaforou pre priateľstvo, ktoré rozžiaria naše životy každý deň. Figúrka je najlepším poďakovaním za všetky výnimočná přátelství.'' Susan Závesná figúra Willow Tree, výška 11 cm
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan Dodávané v papierovej darčekovej krabičke. Výrobok nie je hračka! Určené len pre dospelých.

Dodatočné parametre

Kategória: Závesný anjeli a figúry
Hmotnosť: 0.1 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 11 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

46615 jsi jedinecny
52,16 €

Willow Tree

27269
46672 spousta laskyzavesny
31,69 €

Willow Tree

27576