Willow Tree - V očekávání

Kód: 26082
Unisex USA
Značka: WILLOW TREE
59,40 € / ks 49,10 € bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.3.2023
"Čakanie na zázrak." Autorka Susan Lordi o figúrke "V očakávaní": ,, Chcela počujem od ľudí, že v mojich figúrkach vidia to, čo vidieť chcú. To je, jeden z dôvodov prečo sú figúrky otvorené možnostiam. Dávajú priestor divákovi vidieť v týchto unikátnych kúskoch tváre svojich detí, svojho priateľa a ostatných. Prišlo mi veľa emailov a listov, že ten určitý kúsok vyzerá presne, ako ich malé bábätko a ja som za to rada. Počula som od ženy, ktorá vlastnila túto figúrku "V očakávaní", že presne rovnakým spôsobom držala svoje bruško, keď bola v treťom mesiaci tehotenstva. S touto figúrkou som chcela vytvoriť nové obzory. Nikdy predtým som totiž nikde nevidela figúrku tehotné ženy. Chcela som zachytiť a osláviť toto čarovné obdobie pre ženu.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 21 cm.

Detailné informácie

Darček
DARČEK ZADARMO
Ku každej objednávke od nás dostanete darček ZADARMO.
Skladom
BLESKOVÁ EXPEDÍCIA
Tovar máme SKLADOM, expedujeme v najkratšom možnom čase a to do 24 h.
Doprava
DOPRAVA ZADARMO
Balíčky doručujeme už od 2,9 € alebo ZADARMO u objednávok nad 75 €.
Od zdroja
PRIAMO OD ZDROJA
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia viac ako 38 svetových kozmetických značiek.

Podrobný popis

Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Rodina, pary
Hmotnosť: 0.3 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 21 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

História kolekcie Willow Tree začala v januári roku 2000 a obsahovala iba jedinú figúru, 15 anjelov a Betlehem. Postupom času sa kolekcia rozširuje tak, aby obsahovala všetko dôležité. Všetko, čo chceme oznámiť našim priateľom, rodine, všetkým blízkym a drahým, ktorých v živote stretávame. Každá z figúr predstavuje vlastnosť či sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranených, či objaviť krásu okolitého sveta. S touto myšlienkou vo svojom srdci vyrezávala Susan Lordi každú svoju figúru. Oznámenie, ktoré každá z figúr nesie je vyjadrené iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz