Willow Tree - V očakávaní

"Čakanie na zázrak." Autorka Susan Lordi o figúrke "V očakávaní": ,, Chcela počujem od ľudí, že v mojich figúrkach vidia to, čo vidieť chcú. To je, jeden z dôvodov prečo sú figúrky otvorené možnostiam. Dávajú priestor divákovi vidieť v týchto unikátnych kúskoch tváre svojich detí, svojho priateľa a ostatných. Prišlo mi veľa emailov a listov, že ten určitý kúsok vyzerá presne, ako ich malé bábätko a ja som za to rada. Počula som od ženy, ktorá vlastnila túto figúrku "V očakávaní", že presne rovnakým spôsobom držala svoje bruško, keď bola v treťom mesiaci tehotenstva. S touto figúrkou som chcela vytvoriť nové obzory. Nikdy predtým som totiž nikde nevidela figúrku tehotné ženy. Chcela som zachytiť a osláviť toto čarovné obdobie pre ženu.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 21 cm.
Dostupnosť Skladom (7 ks)
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Kód: 26082
64,30 € / ks 53,58 € bez DPH
Willow Tree - V očakávaní
38693 willow tree v ocekavani
Unisex USA
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Rodina, pary
Hmotnosť: 0.3 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 21 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38723 willow tree novy tatinek
Unisex
64,30 €
26129
38720 willow tree muj andilek
Unisex
64,30 €
26124
38672 willow tree otec a dcera
Unisex
69,10 €
26031