Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree Ďakujem

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Kód: 27267
43,69 € / ks
Willow Tree Ďakujem
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
39017 dekuji
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Veľmi si cením všetkého, čo pre mňa robíš." Autorka Susan Lordi o figúrke "Ďakujem": ,, Slovko "Ďakujem" používame takmer denne ... či už ako rýchlu odpoveď alebo zo srdca povedané veľké vďaka za podporu našim rodičom, rodine, priateľom, učiteľom. Túto figúrku môžete darovať kedykoľvek, keď niekomu chcete poďakovať. Figúrka naklonená mierne dopredu znázorňuje vďačnosť a pohostinnosť. Klasické a nadčasové kvety pivoniek nielen krásne vonia, ale rastú už po niekoľko desaťročí, čo môže byť symbolom jednej rodinnej generace.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 13,5 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Solitéry
Hmotnosť: 0.5 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 13,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38750 pratelstvi
40,03 €

Willow Tree

26155
39401 stojime pri sobe
161,12 €

Willow Tree

27368