Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree Stojíme pri sobe

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Kód: 27368
161,13 € / ks
Willow Tree Stojíme pri sobe
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
39401 stojime pri sobe
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Svoju silu získavame jedna od druhej tým, že spolu zdieľame radosti i slzy." Na zlatom podstavci, ktorý znázorňuje bohatstvo vzťahu medzi týmito silnými ženami, priateľkami. Autorka Susan Lordi o figúrke "Stojíme pri sebe": ,, Mám dve sestry. Vždy sme boli spolu veľmi spojené. Aj keď sú moje sestry ďaleko, mám pocit, že sú stále tu, po mojom boku. Spoločne prežité chvíle - tisíce momentov z nich ma napĺňajú. Keď som s mojimi kamarátkami, či už sa jedná o sestry, priateľky alebo sesternica ... zdieľame skúsenosti a smiech. Napĺňame so vzájomnou dôverou, získavame viac síl a sme menej zraniteľné. Keď potrebujem podporu alebo poriadnu dávku humoru, viem, že sa môžem na svojej sestry, kamarátky spolehnout.'' Figúrka Willow Tree, výška 24 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Rodina, pary
Hmotnosť: 0.55 kg
Pôvod značky: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38855 moje sestra moje kamaradka
74,13 €

Willow Tree

27095
38810 moje holcicky
tatinek
74,13 €

Willow Tree

26232
38789 ochrankyne
64,25 €

Willow Tree

26195
39974 bdim nad tebou
70,38 €

Willow Tree

27538
55356 6 bratr a sestra svetlejsi odstin pleti
61,42 €

Willow Tree

26187