Willow Tree Stojíme pri sobe

Kód: 27368
Unisex USA
Značka: WILLOW TREE
161,12 € / ks 134,27 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
8.3.2024
"Svoju silu získavame jedna od druhej tým, že spolu zdieľame radosti i slzy." Na zlatom podstavci, ktorý znázorňuje bohatstvo vzťahu medzi týmito silnými ženami, priateľkami. Autorka Susan Lordi o figúrke "Stojíme pri sebe": ,, Mám dve sestry. Vždy sme boli spolu veľmi spojené. Aj keď sú moje sestry ďaleko, mám pocit, že sú stále tu, po mojom boku. Spoločne prežité chvíle - tisíce momentov z nich ma napĺňajú. Keď som s mojimi kamarátkami, či už sa jedná o sestry, priateľky alebo sesternica ... zdieľame skúsenosti a smiech. Napĺňame so vzájomnou dôverou, získavame viac síl a sme menej zraniteľné. Keď potrebujem podporu alebo poriadnu dávku humoru, viem, že sa môžem na svojej sestry, kamarátky spolehnout.'' Figúrka Willow Tree, výška 24 cm.

Detailné informácie

Darček
DARČEK ZADARMO
Ku každej objednávke od nás dostanete darček ZADARMO.
Skladom
BLESKOVÁ EXPEDÍCIA
Tovar máme SKLADOM, expedujeme v najkratšom možnom čase a to do 24 h.
Doprava
DOPRAVA ZADARMO
Balíčky doručujeme už od 2,9 € alebo ZADARMO u objednávok nad 75 €.
Od zdroja
PRIAMO OD ZDROJA
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia viac ako 38 svetových kozmetických značiek.

Podrobný popis

Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Rodina, pary
Hmotnosť: 0.55 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 24 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz