Willow Tree Moje dievčatká

Kód: 26232
Unisex USA
Značka: WILLOW TREE
74,11 € / ks 61,76 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.3.2024
"Pri pohľade na vás vidím radosť, silu a zázrak." Autorka Susan Lordi o figúrke "Moje dievčatká": ,, Póza dievčat ukazuje ich vzťah k otcovi. Ich otec je ich opora - dievčatá môžu okolo neho bezstarostne pobehovať. Mám pocit, akoby sa dievčatá pozerali na to, ako je silný a upokojujúce. Pozerajú sa na neho pohľadom "Môj otec dokáže všetko". Aj otec je rád so svojimi dcérami. Chcela som, aby tento kúsok vyjadroval dva smery - to, ako sa dievčatá pozerajú na jeho silu a stabilitu, a to, ako sa on pozerá na svoje dcéry, ako na najväčšej radosti vo svojom živote. Myslím si, že vzťah medzi otcom a dcérou je v jeho dualite. Dúfam, že vyjadrený cit, možno čítať z oboch pohľadov - otcom dcéry a dcéra otci.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 20cm.

Detailné informácie

Darček
DARČEK ZADARMO
Ku každej objednávke od nás dostanete darček ZADARMO.
Skladom
BLESKOVÁ EXPEDÍCIA
Tovar máme SKLADOM, expedujeme v najkratšom možnom čase a to do 24 h.
Doprava
DOPRAVA ZADARMO
Balíčky doručujeme už od 2,9 € alebo ZADARMO u objednávok nad 75 €.
Od zdroja
PRIAMO OD ZDROJA
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia viac ako 38 svetových kozmetických značiek.

Podrobný popis

Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Figúry
Hmotnosť: 0.567 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 20 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz