Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree Obklopený láskou - závesný

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Kód: 27274
31,69 € / ks
Willow Tree Obklopený láskou - závesný
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
39008 obklopeni laskouzavesny
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"V objatí lásky." Autorka Susan Lordi o figúrke "Obklopení láskou": ,, Chcela som vytvoriť figúrku s tvárou v kvetoch, ktorá svojimi zmyslami vníma jej vôňu a cíti jej lístky na svojej tvári, pocit bezpečia, ktorý má v jej obklopení. Tento kúsok by mohol vyjadrovať lásku od všetkých blízkych, čo máme okolo seba ... ak človek zažíva ťažkosti, môže byť pripomienkou rodiny a priateľov, ktorí sú oporou a sú tu pre nás. Táto figúrka môže byť aj spôsobom, ako niekomu povedať, že Vám na ňom záleží ... alebo môže byť len malým darčekom, pre tých čo milujú záhradu. Páči sa mi, že si ľudia môžu vybrať spôsob venovanie. Voľba vlčích makov bola inšpiráciou z môjho výletu po Francúzsku. Červený vlčí mak symbolizuje pamiatku, tento kúsok by mohol teda byť aj ako pocta tým, ktorí slúžili našej zemi.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 10 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Závesný anjeli a figúry
Hmotnosť: 0.2 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 10 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38780 s laskou
40,03 €

Willow Tree

26182
39980 spousta lasky
40,03 €

Willow Tree

27440
38696 srdce a duse
64,23 €

Willow Tree

26099
38843 my dva
74,11 €

Willow Tree

26439
48476 mam te rad
40,03 €

Willow Tree

26217