Willow Tree Obklopený láskou - závesný

Kód: 27274
Unisex USA
Značka: WILLOW TREE
31,70 € / ks 26,40 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
10.10.2023
"V objatí lásky." Autorka Susan Lordi o figúrke "Obklopení láskou": ,, Chcela som vytvoriť figúrku s tvárou v kvetoch, ktorá svojimi zmyslami vníma jej vôňu a cíti jej lístky na svojej tvári, pocit bezpečia, ktorý má v jej obklopení. Tento kúsok by mohol vyjadrovať lásku od všetkých blízkych, čo máme okolo seba ... ak človek zažíva ťažkosti, môže byť pripomienkou rodiny a priateľov, ktorí sú oporou a sú tu pre nás. Táto figúrka môže byť aj spôsobom, ako niekomu povedať, že Vám na ňom záleží ... alebo môže byť len malým darčekom, pre tých čo milujú záhradu. Páči sa mi, že si ľudia môžu vybrať spôsob venovanie. Voľba vlčích makov bola inšpiráciou z môjho výletu po Francúzsku. Červený vlčí mak symbolizuje pamiatku, tento kúsok by mohol teda byť aj ako pocta tým, ktorí slúžili našej zemi.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 10 cm.

Detailné informácie

Darček
DARČEK ZADARMO
Ku každej objednávke od nás dostanete darček ZADARMO.
Skladom
BLESKOVÁ EXPEDÍCIA
Tovar máme SKLADOM, expedujeme v najkratšom možnom čase a to do 24 h.
Doprava
DOPRAVA ZADARMO
Balíčky doručujeme už od 2,9 € alebo ZADARMO u objednávok nad 75 €.
Od zdroja
PRIAMO OD ZDROJA
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia viac ako 38 svetových kozmetických značiek.

Podrobný popis

Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Závesný anjeli a figúry
Hmotnosť: 0.2 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 10 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz