Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree - Mám Ťa rád

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Kód: 26217
40,04 € / ks
Willow Tree - Mám Ťa rád
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
48476 mam te rad
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
Autorka Susan Lordi o figúrke "Mám Ťa rád": ,, Veľmi sa mi páči jednoduchosť a pravdivosť láskavosti. Je to prednosť, ktorá nám dáva toľko odmien. Zvieratko, ktoré dievčatko drží vo svojej náruči, by mohlo vyjadrovať - to, že najlepšie nás láskavosti učí práve zvieratá. Alebo by mohla predstavovať láskyplný vzťah k našim domácim mazlíčkům.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 7,5 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Solitéry
Hmotnosť: 0.121 kg
Pôvod značky: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

39008 obklopeni laskou zavesny
31,71 €

Willow Tree

27274
38750 pratelstvi
40,04 €

Willow Tree

26155
38789 ochrankyne
64,25 €

Willow Tree

26195
46672 spousta lasky zavesny
31,71 €

Willow Tree

27576