Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree - K narodeninám - dievčatko

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Kód: 26164
29,08 € / ks
Willow Tree - K narodeninám - dievčatko
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
48467 k narozeninamholcicka
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Osláv svoj deň!" "Hrdý výraz a hravý postoj dievčatká poukazuje na dôležitú udalosť - oslavu narodenín! Roztomilá upomienka na dôležitý životný míľnik. Darček, ktorý vám bude pripomínať dôležitý deň vo vašom živote, dodávať odvahu, podporu a vyzdvihovať vašu jedinečnosť. "- Susan Lordi Figúrka Willow Tree, výška 15 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Solitéry
Hmotnosť: 0.056 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 15 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38810 moje holcicky
74,11 €

Willow Tree

26232