Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree Dvojčatá

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Kód: 26188
40,03 € / ks
Willow Tree Dvojčatá
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
48470 dvojcata
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Dvojnásobné šťastie." Autorka Susan Lordi o figúrke "Dvojičky": ,, Samostatné kusy figúrok nám umožňujú umiestniť ich tak, aby odrážali individuálne osobnosti detí. Otvorenosť názvu "Dvojnásobné šťastie", naznačuje, že sa jedná o dvojčatá, ale rovnako tak by mohla byť určená pre bratranca, sesternica alebo ako darček pre starých rodičov dvoch vnúčatiek narodených približne rovnakom dobu.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 5 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Rodina, pary
Hmotnosť: 0.097 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38855 moje sestramoje kamaradka
74,11 €

Willow Tree

27095
39401 stojime pri sobe
161,12 €

Willow Tree

27368
38762 generace
74,11 €

Willow Tree

26167
44771 miluji te maminko
77,57 €

Willow Tree

27921