Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree - Generace

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Kód: 26167
74,11 € / ks
Willow Tree - Generace
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
38762 generace
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Trvalá spomienka na celý život." "Naučila som sa šiť od svojej mamičky, tá sa to naučila od tej svojej a svojej tety. Chcela som, aby tento kúsok nielen znázorňoval proces učenia, zdieľania a tvorenie, ale tiež poukazoval na spomienky a zručnosti, ktoré sa odovzdávajú z generácie na generáciu. Dúfam, že toto dielo zaujme tých, ktorý majú nejakú rodinnú tradíciu. Darček, ktorý oslavuje nové začiatky, nové prírastky, novej rodiny ... a láskyplné vzťahy, ktoré rozvíjajú medzi rodičmi, starými rodičmi a deťmi. "- Susan Lordi Figúrka Willow Tree, výška 17,5 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o figúrke "Generácia": ,, Naučila som sa šiť od svojej matky a tá sa to naučila tiež od svojej matky a tety. Chcela som, aby tento kúsok vyjadroval nielen priebeh učenia, zdieľanie a tvorbu, ale aj vytváranie spomienok, ktoré sú s láskou odovzdávané z generácie na generáciu. Dúfam, že sa tento kúsok bude páčiť každému, kto láskyplne vykonáva tieto neobyčajné tradície vo svojej rodině.'' Susan Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Rodina, pary
Hmotnosť: 0.475 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 17,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

55356 6 bratr a sestrasvetlejsi odstin pleti
61,41 €

Willow Tree

26187
38855 moje sestramoje kamaradka
74,11 €

Willow Tree

27095
38723 novy tatinek
tatinek
64,30 €

Willow Tree

26129
48470 dvojcata
40,03 €

Willow Tree

26188
38672 otec a dcera
tatinek
69,10 €

Willow Tree

26031