Willow Tree - Generace

Kód: 26167
Akcia Unisex USA
Značka: WILLOW TREE
74,10 € / ks 61,80 € bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
13.6.2023
"Trvalá spomienka na celý život." "Naučila som sa šiť od svojej mamičky, tá sa to naučila od tej svojej a svojej tety. Chcela som, aby tento kúsok nielen znázorňoval proces učenia, zdieľania a tvorenie, ale tiež poukazoval na spomienky a zručnosti, ktoré sa odovzdávajú z generácie na generáciu. Dúfam, že toto dielo zaujme tých, ktorý majú nejakú rodinnú tradíciu. Darček, ktorý oslavuje nové začiatky, nové prírastky, novej rodiny ... a láskyplné vzťahy, ktoré rozvíjajú medzi rodičmi, starými rodičmi a deťmi. "- Susan Lordi Figúrka Willow Tree, výška 17,5 cm.

Detailné informácie

Darček
DARČEK ZADARMO
Ku každej objednávke od nás dostanete darček ZADARMO.
Skladom
BLESKOVÁ EXPEDÍCIA
Tovar máme SKLADOM, expedujeme v najkratšom možnom čase a to do 24 h.
Doprava
DOPRAVA ZADARMO
Balíčky doručujeme už od 2,9 € alebo ZADARMO u objednávok nad 75 €.
Od zdroja
PRIAMO OD ZDROJA
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia viac ako 38 svetových kozmetických značiek.

Podrobný popis

Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o figúrke "Generácia": ,, Naučila som sa šiť od svojej matky a tá sa to naučila tiež od svojej matky a tety. Chcela som, aby tento kúsok vyjadroval nielen priebeh učenia, zdieľanie a tvorbu, ale aj vytváranie spomienok, ktoré sú s láskou odovzdávané z generácie na generáciu. Dúfam, že sa tento kúsok bude páčiť každému, kto láskyplne vykonáva tieto neobyčajné tradície vo svojej rodině.'' Susan Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Rodina, pary
Hmotnosť: 0.475 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 17,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz