Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree Ochránkyňa

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Kód: 26195
64,23 € / ks
Willow Tree Ochránkyňa
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
38789 ochrankyne
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Navždy Ťa budem milovať a chrániť." Autorka Susan Lordi o figúrke "Ochrankyňa": ,, Figúrka "Ochrankyňa" predstavuje neprekonateľné pocity materstva a prianí navždy chrániť svoje dieťa. Znázornené bábätko v tesnom objatí jeho matky, symbolizuje obrovský pocit lásky, ktorý matka prežíva, keď ho drží vo svojej náruči. Táto figúrka by mohla značiť strážneho anjela ochrany. Mohla by byť tiež upokojujúcim kúsok pre niekoho, kto stratil dieťa, pripomienkou lásky a starostlivosti, ktorú matka cíti, bez ohľadu na to, kde je jej dieťa. V nadpise som použila slová "milovať a chrániť", pretože nám ukazujú úctu a nehu. Sú to slová vyhradenej pre niekoho, koho milujeme ... .'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 15 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Rodina, pary
Hmotnosť: 0.333 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 15 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38672 otec a dcera
69,10 €

Willow Tree

26031
51498 u babicky
64,30 €

Willow Tree

26244
38747 promena
74,11 €

Willow Tree

26153
48476 mam te rad
40,03 €

Willow Tree

26217
48485 3 bezpeci
40,03 €

Willow Tree

27560