Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree Bezpečie

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Kód: 27560
40,04 € / ks
Willow Tree Bezpečie
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
48485 3 bezpeci
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Ochraňujú tie, ktoré milujeme." Autorka Susan Lordi o figúrke "Bezpečie": ,, Gesto figúrky predstavuje ochranu a starostlivosť. Malý modrý vtáčik v rukách dievčatá môže byť metaforou pre niečo vzácneho, niečo čo milujeme a chránime. Môže sa jednať o blízku osobu, životné prostredie alebo naše vlastné vnútorné štěstí.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 13,5 cm.
Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,,Willow Tree je dôverná, osobná línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranených či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tých, ktorých milujete.'' Susan Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice ktorá pripomína vzhľad vyrezávaného dreva a ručne maľované bezolovnatou farbou. Dodávané v darčekovej krabičke a venovacou kartičkou. Výrobok nie je hračka! Určené ľan pre dospelých.

Dodatočné parametre

Kategória: Solitéry
Hmotnosť: 0.15 kg
Pôvod značky: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

49233 starostlivy andel
40,04 €

Willow Tree

26079
38741 odvaha
40,04 €

Willow Tree

26149
38789 ochrankyne
64,25 €

Willow Tree

26195
38678 strazny andel
43,71 €

Willow Tree

26034