Willow Tree - Premena

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
"Chráni a stará, dáva krídla." Autorka Susan Lordi o figúrke "Premena": ,, Chcela som, aby figúrka vyjadrovala vzťah medzi matkou a jej dospievajúci dcérou - kedy nastáva čas nechať svoju dcéru ísť a podporiť jej v jej nezávislosti. Prvé reakcie matky je chrániť svoje dieťa. Ale väčším darom je poskytnúť lásku a dôveru, ktorá pomáha nájsť krídla k letu. Dôraz tohto kúsku je na dcéru, ktorá sa rozvíja, mení sa. Chcela som, aby názov tejto figúrky bol ilustrácií tejto doby života.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 22,5 cm.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: 26153
74,11 € / ks
Willow Tree - Premena
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
38747 willow tree promena
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Solitéry
Hmotnosť: 0.2 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 22,5 cm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38789 willow tree ochrankyne
64,23 €

"Navždy Ťa budem milovať a chrániť." Autorka Susan Lordi...

26195