Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree Leť - závesný

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Kód: 27577
31,69 € / ks
Willow Tree Leť - závesný
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
40325 letzavesny
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"V ústrety novému začiatku." Autorka Susan Lordi o figúrke "Leť": ,, Gesto figúrky a malý vtáčik predstavuje pohyb vpred ... povznesenie, smerovanie dopredu, začať realizovať svoje sny, nové začiatky a konce, oslavovať život, ktorý žijeme spoločne. Tento kúsok by mohol byť spôsobom, ako vyjadriť podporu pre toho, kto sa rozhodol vydať sa v živote na novú cestu, na ceste k zotaveniu sa z choroby alebo smerom k zlepšeniu sám seba ... nádejou mieru pre rodiny, ktoré čakajú až sa ich deti vrátia domov z vojny, prejav pochopenia pre toho, kto stratil milovanú osobu. Vyjadrený sentiment odkazuje na pieseň Turn, Turn, Turn od Pete Seeger, prevzatý z knihy Kazateľ. V piesni je kontrast v každom príklade ... Je čas sa rodiť a čas umierať, čas stromy vsádzať, čas úrodu brať, čas boriť čo je, stavať čo nie je, je čas plakať a je čas sa smiať, ... U významných míľnikov v živote, sa často zastavíme a premýšľame než sa vydáme vpred. Myslím si, že pojem "Leť" je pre tento kúsok presným výrazem.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 11 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Závesný anjeli a figúry
Hmotnosť: 0.1 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 11 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

49233 starostlivy andel
40,03 €

Willow Tree

26079
38978 let
42,42 €

Willow Tree

27173
39398 vnitrni svetlo
53,36 €

Willow Tree

27367