Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree Motýl závesný

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Kód: 27924
42,28 € / ks
Willow Tree Motýl závesný
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
59538 1 motyl zavesny
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Odolná, odvážna a prekrásna ... máš schopnosť meniť svet okolo seba" Autorka Susan Lordi o figúrke "Motýľ": "Vždy keď pomyslím na motýľa monarchu sťahovavého, predstavím si jeho odvahu a silu stojace tvárou v tvár nepriazni osudu, ktoré podstupuje. túto figúru vnímam ako pravú metaforu - každý z nás by mal nájsť túžbu objaviť to najlepšie v sebe, stať sa houževnatějším, prospievať a meniť svet k lepšiemu. " Susan Magická metamorfóza ... z drobného vajíčka, cez hladnú húsenicu a brilantné kuklu posiatu zlatými bodkami až po oslnivého motýľa. Jemný a krehký aj napriek tomu však odhodlaný a odolný. Počas svojho života nalieta stovky míľ napriek počasie a nástrahám, poháňaný odhodlaním dokončiť svoju zázračnú cestu. Figúrka Willow Tree, výška 16,5cm.
Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,,Willow Tree je dôverná, osobná línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranených či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tých, ktorých milujete.'' Susan Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice ktorá pripomína vzhľad vyrezávaného dreva a ručne maľované bezolovnatou farbou. Dodávané v darčekovej krabičke a venovacou kartičkou. Výrobok nie je hračka! Určené ľan pre dospelých.

Dodatočné parametre

Kategória: Závesný anjeli a figúry
Hmotnosť: 0.15 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 16,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

39398 vnitrni svetlo
53,36 €

Willow Tree

27367