Willow Tree - Najkrajšie pranie

"Tvoja najkrajšie želanie - láska, zdravie, šťastie .." Autorka Susan Lordi o figúrke "Najkrajší želanie": ,, Kala je symbolom veľkolepé krásy. Vybrala som túto kvetinu, aby predstavovala čisté a jednoduché priania o kráse a pokoja v našich životoch ... jedná sa o všeobecné želanie pre mnoho príležitostí ... narodeniny, svadba, výročie, spomienka. Krásne želanie, ktoré posielame, tým na ktorých nám záleží.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 14 cm.
Dostupnosť Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Kód: 26246
43,69 € / ks 36,41 € bez DPH
Willow Tree - Najkrajšie pranie
38825 willow tree nejhezci prani
Unisex USA
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Kvety
Hmotnosť: 0.167 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 14 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

39896 willow tree nejhezci prani zavesny
Unisex
31,69 €
27470
46375 willow tree vyroci
Unisex
Willow Tree Výročie
Skladom (5 ks)
74,11 €
26184