Willow Tree Výročie

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Kód: 26184
74,11 € / ks
Willow Tree Výročie
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
46375 vyroci
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Pretrvávajúce láska." Autorka Susan Lordi o figúrke "Výročie": ,, Tento kúsok som vyrezala podľa modelu svojich rodičov. Keď som im povedala, aby sa posadili a urobili si pohodlie, prekvapilo ma, ako dokonale spolu vyzerajú. Bola to úprimná póza, ako by takto sedávali leta. V roku 2011 slávili svoje krásne 60. výročie svadby. Pridaná rezba na zadnej strane ukrýva nádherný text v anglickom slangu "I love Thee", čo je poetickejší vyjadrenie slová "Milujem Ťa" .'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 15 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Rodina, pary
Hmotnosť: 0.444 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 15 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38696 srdce a duse
64,23 €

Willow Tree

26099
42290 1 prekvapeni
43,69 €

Willow Tree

27788
38711 slibuji
74,11 €

Willow Tree

26121