Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree Spomienka

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Kód: 26247
40,03 € / ks
Willow Tree Spomienka
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
38828 vzpominka
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Uchovajte si Vaše spomienky." Autorka Susan Lordi o figúrke "Spomienka": ,, Tento anjel je o spomienkach ... príjemných, milých a upokojujúcich, tie ktoré nás liečia, keď nám niekto chýba. Pozriete Ak sa pozorne na vyrezávané ikony na šatách tejto figúry, vybaví sa Vám spomienky našich zmyslov ... dotyk, vôňa, chuť, zvuk, zrak. Sú to naše osobné spomienky, ktoré držíme v bezpečnosti a spájajú nás s tými, ktoré milujeme.'' Susan Figúrka anjela Willow Tree, výška 12,5 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Anjeli
Hmotnosť: 0.138 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 12,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

46375 vyroci
74,11 €

Willow Tree

26184