Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree Požehnanie

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Kód: 26186
40,04 € / ks
Willow Tree Požehnanie
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
38786 pozehnani
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Dni plné požehnanie." Autorka Susan Lordi o figúrke "Požehnanie": ,, Chcela som, aby táto figúrka vyjadrovala priazeň, dobrú vôľu. Jej účes a zlatisto melírované vlasy naznačujú auru oslavy. Figúrka "Požehnanie" je tak trochu pripomienka, že by sme nemali zabúdať každý deň ďakovať. Tento kúsok prihovára akúkoľvek vierou a oslavuje bohatstvo v rozmanitosti našej kultury.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 14 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Solitéry
Hmotnosť: 0.14 kg
Pôvod značky: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

49233 starostlivy andel
40,04 €

Willow Tree

26079
38705 andel naklonnosti
41,21 €

Willow Tree

26109
38654 andel pratelstvi
41,21 €

Willow Tree

26011
38789 ochrankyne
64,25 €

Willow Tree

26195