Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree Trpezlivosť

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Kód: 27537
59,44 € / ks
Willow Tree Trpezlivosť
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
39971 trpelivost
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Láska je trpezlivá, láska je láskavá." Autorka Susan Lordi o figúrke "Trpezlivosť": ,, Trpezlivosť je vnútorný odraz mieru a pokoja. Chcela som, aby figúrka vyjadrovala pocit, kedy sa všetko zastaví a vy vnímate len prítomnosť. Na chvíľku zabudnete na to, ako rýchlo plynie čas, a radujete sa z prítomného okamihu, vnímate svoj dych a lásku kolem.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 18 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Solitéry
Hmotnosť: 0.15 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 18 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38963 duvera
84,92 €

Willow Tree

27182
39398 vnitrni svetlo
53,36 €

Willow Tree

27367
38756 radost z vedomosti
40,03 €

Willow Tree

26165