Willow Tree - Milujem Ťa, mamička

Kód: 27921
Unisex USA
Značka: WILLOW TREE
64,90 € / ks 53,60 € bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…
"Som tu pre teba, rovnako tak, ako si tu ty bola pre mňa." "Keď som vytvárala toto dielo, premýšľala som o mojej mamičke a o tom, ako sa jej snažím jej starostlivosť vrátiť. Keď si uvedomím, koľko toho pre nás celý život robila, som rada, keď pre ňu môžem aspoň niečo urobiť. Všetka tá jedla, sviatky, nosenie vecí, všetko, čo pre nás obetovala, všetky veci, ktoré nás naučila - pre mňa, moje súrodencov, moje deti a ich deti, ako matka, babička, prababička - dala nám všetkým láskyplný základ. Kedykoľvek svojej mamičke poďakujem za všetko, čo pre mňa urobila, zakaždým sa usmeje a povie "Pre tvoje deti to urobíš tiež." "- Susan Lordi Darček, ktorý vyjadrí starostlivý vzťah medzi dospelou dcérou a staršie mamičkou, posunom v ich vzťahoch a výmene ich ošetrujúcich roliach - darček, ktorý pripomína vaše najmilovanejšiu.

Detailné informácie

Darček
DARČEK ZADARMO
Ku každej objednávke od nás dostanete darček ZADARMO.
Skladom
BLESKOVÁ EXPEDÍCIA
Tovar máme SKLADOM, expedujeme v najkratšom možnom čase a to do 24 h.
Doprava
DOPRAVA ZADARMO
Balíčky doručujeme už od 2,9 € alebo ZADARMO u objednávok nad 75 €.
Od zdroja
PRIAMO OD ZDROJA
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia viac ako 38 svetových kozmetických značiek.

Podrobný popis

Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Figúry
Hmotnosť: 0.3 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 21 cm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

História kolekcie Willow Tree začala v januári roku 2000 a obsahovala iba jedinú figúru, 15 anjelov a Betlehem. Postupom času sa kolekcia rozširuje tak, aby obsahovala všetko dôležité. Všetko, čo chceme oznámiť našim priateľom, rodine, všetkým blízkym a drahým, ktorých v živote stretávame. Každá z figúr predstavuje vlastnosť či sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranených, či objaviť krásu okolitého sveta. S touto myšlienkou vo svojom srdci vyrezávala Susan Lordi každú svoju figúru. Oznámenie, ktoré každá z figúr nesie je vyjadrené iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz