Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree - Milujem Ťa, mamička

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Kód: 27921
77,57 € / ks
Willow Tree - Milujem Ťa, mamička
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
44771 miluji te maminko
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Som tu pre teba, rovnako tak, ako si tu ty bola pre mňa." "Keď som vytvárala toto dielo, premýšľala som o mojej mamičke a o tom, ako sa jej snažím jej starostlivosť vrátiť. Keď si uvedomím, koľko toho pre nás celý život robila, som rada, keď pre ňu môžem aspoň niečo urobiť. Všetka tá jedla, sviatky, nosenie vecí, všetko, čo pre nás obetovala, všetky veci, ktoré nás naučila - pre mňa, moje súrodencov, moje deti a ich deti, ako matka, babička, prababička - dala nám všetkým láskyplný základ. Kedykoľvek svojej mamičke poďakujem za všetko, čo pre mňa urobila, zakaždým sa usmeje a povie "Pre tvoje deti to urobíš tiež." "- Susan Lordi Darček, ktorý vyjadrí starostlivý vzťah medzi dospelou dcérou a staršie mamičkou, posunom v ich vzťahoch a výmene ich ošetrujúcich roliach - darček, ktorý pripomína vaše najmilovanejšiu.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Figúry
Hmotnosť: 0.3 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 21 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38723 novy tatinek
tatinek
64,30 €

Willow Tree

26129
55356 6 bratr a sestrasvetlejsi odstin pleti
61,41 €

Willow Tree

26187
48470 dvojcata
40,03 €

Willow Tree

26188
38672 otec a dcera
tatinek
69,10 €

Willow Tree

26031