Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree Môj ocko

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Kód: 27595
70,38 € / ks
Willow Tree Môj ocko
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
40529 muj tata
Unisex tatinek
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"S ním je to najlepšie." "Keď bol môj syn malý, pamätám si, ako si neustále chcel hrať so svojím otcom - prať sa na podlahe, objať ho, robiť blbosti, behať, šplhať, skákať - nezáležalo na tom čo, hlavne, že trávili čas spolu. Roky potom som si uvedomila, ako spoločné aktivity boli ich spôsobom komunikácie, ktorá vytvorila celoživotné silný vzťah postavený na láske a dôvere. "- Susan Lordi Darček, ktorý oslavuje láskyplné vzťahy medzi rodičmi, starými rodičmi a deťmi. Figúrka Willow Tree, výška 10,5 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Rodina, pary
Hmotnosť: 0.29 kg
Pôvod značky: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38723 novy tatinek
tatinek
64,29 €

Willow Tree

26129
38810 moje holcicky
tatinek
74,13 €

Willow Tree

26232
38672 otec a dcera
tatinek
69,08 €

Willow Tree

26031