Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree Moja sestrička

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Kód: 27704
59,42 € / ks
Willow Tree Moja sestrička
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
41309 moje sestricka
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Najväčší dôveru cítim k svojej sestre" Autorka Susan Lordi o figúrke "Moje sestrička": "Verím, že moje vnučky objavia blízkosť, ktorú som prežívala aj ja s mojimi dvoma sestrami. Neexistuje nič porovnateľného so sesterskou láskou. Prekvitá a silnie vďaka spoločným radostným i búrlivým spomienkam, zážitkom a skúsenostiam ... Všetky tieto maličkosti utvára základy na ktorej stavia každý naozajstný a silný vzťah. "Rozmer: 7,5 cm x 6,5 cm
Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: "Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tých, ktorých milujete. " Susan Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice ktorá pripomína vzhľad vyrezávaného dreva a ručne maľované bezolovnatú farbou. Dodávané v darčekovej krabičke, s věnovací kartičkou. Výrobok nie je hračka! Určené len pre dospelých.

Dodatočné parametre

Kategória: Rodina, pary
Hmotnosť: 0.375 kg
Pôvod značky: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38855 moje sestra moje kamaradka
74,13 €

Willow Tree

27095
38672 otec a dcera
tatinek
69,08 €

Willow Tree

26031
39401 stojime pri sobe
161,13 €

Willow Tree

27368