Willow Tree Moja sestrička

"Najväčší dôveru cítim k svojej sestre" Autorka Susan Lordi o figúrke "Moje sestrička": "Verím, že moje vnučky objavia blízkosť, ktorú som prežívala aj ja s mojimi dvoma sestrami. Neexistuje nič porovnateľného so sesterskou láskou. Prekvitá a silnie vďaka spoločným radostným i búrlivým spomienkam, zážitkom a skúsenostiam ... Všetky tieto maličkosti utvára základy na ktorej stavia každý naozajstný a silný vzťah. "Rozmer: 7,5 cm x 6,5 cm
Dostupnosť Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Kód: 27704
59,44 € / ks 49,53 € bez DPH
Willow Tree Moja sestrička
41309 willow tree moje sestricka
Unisex USA
Darček
DARČEK ZADARMO
Ku každej objednávke od nás dostanete darček ZADARMO.
Skladom
BLESKOVÁ EXPEDÍCIA
Tovar máme SKLADOM, expedujeme v najkratšom možnom čase a to do 24 h.
Doprava
DOPRAVA ZADARMO
Balíčky doručujeme už od 2,9 € alebo ZADARMO u objednávok nad 75 €.
Od zdroja
PRIAMO OD ZDROJA
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia viac ako 38 svetových kozmetických značiek.
Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: "Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tých, ktorých milujete. " Susan Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice ktorá pripomína vzhľad vyrezávaného dreva a ručne maľované bezolovnatú farbou. Dodávané v darčekovej krabičke, s věnovací kartičkou. Výrobok nie je hračka! Určené len pre dospelých.

Dodatočné parametre

Kategória: Rodina, pary
Hmotnosť: 0.375 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 7,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38672 willow tree otec a dcera
Unisex
69,10 €
26031
39401 willow tree stojime pri sobe
Unisex
161,12 €
27368