Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree - Spoločne - tortová prízdoba

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Kód: 27162
63,45 € / ks
Willow Tree - Spoločne - tortová prízdoba
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
38957 spolecnedortova prizdoba
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Pre tých, ktorí našli svojho pravého pratnera v láske a živote." Autorka Susan Lordi o figúrke "Spoločne - tortová prízdoba": ,, Táto tortová prízdoba je romantickým a spomienkovým darčekom na svadby, výročie alebo na akúkoľvek slávnostnú udalosť trvalej lásky. Podstavec s vyrezanými kvetmi zaistí stabilitu, rovnako ako krásu. Všetky použité materiály sú testované, aby bola zaistená bezpečnosť potravín. Figúrky nie sú vodotesné, stačí iba ručne zotrieť hadříkem.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 15 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Rodina, pary
Hmotnosť: 0.2 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 15 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38723 novy tatinek
64,30 €

Willow Tree

26129
38843 my dva
74,11 €

Willow Tree

26439
39008 obklopeni laskouzavesny
31,69 €

Willow Tree

27274
46672 spousta laskyzavesny
31,69 €

Willow Tree

27576