Willow Tree Domov

Kód: 26252
Unisex USA
Značka: WILLOW TREE
74,10 € / ks 61,80 € bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2023
"Môj domov je moja rodina." Autorka Susan Lordi o figúrke "Domov": ,, Chcela som zachytiť významný čas v živote, kedy prichádza mnoho vzrušenia a šťastie z tejto veľkej a zatiaľ neznáme. Tento kúsok spája pojmy domov a rodina - vytvárame vlastnú rodinu, vlastný domov. Došlo k veľkému posunu v našom živote. Zakladáme korene, ktoré sú dôvodom toho, že tvoríme pár. Môže sa to zdať, ako desivé, ale tiež, ako niečo úžasné. Jeden pre druhého a pre niekoho, koho ste síce ešte nevideli, ale už teraz ho milujete celým srdcom, vytvárate niečo trvalé a smysluplného.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 21,5 cm.

Detailné informácie

Darček
DARČEK ZADARMO
Ku každej objednávke od nás dostanete darček ZADARMO.
Skladom
BLESKOVÁ EXPEDÍCIA
Tovar máme SKLADOM, expedujeme v najkratšom možnom čase a to do 24 h.
Doprava
DOPRAVA ZADARMO
Balíčky doručujeme už od 2,9 € alebo ZADARMO u objednávok nad 75 €.
Od zdroja
PRIAMO OD ZDROJA
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia viac ako 38 svetových kozmetických značiek.

Podrobný popis

Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Rodina, pary
Hmotnosť: 0.558 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 21,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz