Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree Matka s dcerou

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Kód: 27270
64,25 € / ks
Willow Tree Matka s dcerou
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
39014 matka s dcerou
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Úsmev s láskou .... vždy." Autorka Susan Lordi o figúrke "Matka s dcérou": ,, Keď si spomeniem, ako moja dcéra vyrastala, tak si najviac pamätám časy, ako sme sa spolu smiali. Zdieľali rovnaké spomienky, zábavné momenty, ktoré nám prišli v tú danú chvíľu smiešny. Zmysel pre humor hrá veľkú úlohu vo vzťahu. Spoločný smiech Vás totiž najviac zbližuje. Medzi moje najobľúbenejšie okamihy s deťmi patrí smiech, ktorý je čistý a úprimný. Proste byť len spolu a robiť obyčajné věci.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 15 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Rodina, pary
Hmotnosť: 0.5 kg
Pôvod značky: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

39005 1 jsme tri
74,13 €

Willow Tree

27268
51498 u babicky
64,29 €

Willow Tree

26244
38678 strazny andel
43,71 €

Willow Tree

26034