Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree Nablízku

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
1.7.2024
Kód: 26222
64,23 € / ks
Willow Tree Nablízku
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
38801 nablizku
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Stále nablízku, nech už si kdekoľvek." Autorka Susan Lordi o figúrke "Nablízku": ,, Keď sa moja dcéra začiatkom tohto roka presťahovala do Francúzska, stala sa pre mňa táto figúrka významným kúskom. Vedela som, že mi bude nesmierne chýbať, ale zároveň som s ňou bola šťastná a nadšená. Toto je môj osobný odkaz pre moju dcéru, aby vedela, že bez ohľadu na to, ako ďaleko je, vždy mi bude nablízku. Vyjadrený sentiment možné uplatniť v každom veku ... keď dieťa odchádza na tábor, dospievajúce dieťa odchádza na vysokú školu ... tento výkaz je vždy rovnaký. Obrázky vyrezané na šatách odráža tento sentiment. Túto figúrku možno chápať z oboch strán - zo strany dcéry a zo strany matky, ktorá vychovala svoju dcéru do dospelosti. Dúfam, že matky a dcéry budú rovnako dojatý z tohto výnimočného kousku.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 20 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Rodina, pary
Hmotnosť: 0.367 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 20 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38720 muj andilek
64,30 €

Willow Tree

26124
49233 starostlivy andel
40,03 €

Willow Tree

26079
39008 obklopeni laskouzavesny
31,69 €

Willow Tree

27274
46672 spousta laskyzavesny
31,69 €

Willow Tree

27576
38678 strazny andel
43,69 €

Willow Tree

26034