Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree - Náš poklad

1 hodnotenie
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Kód: 26181
74,11 € / ks
Willow Tree - Náš poklad
1 hodnotenie
Značka: WILLOW TREE
38777 nas poklad
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
5,0 1 hodnotenie
"Naša radosť, naše svetlo." Autorka Susan Lordi o figúrke "Náš poklad": ,, Spomínam si, ako sme si prvýkrát priviezli domov naše bábätko. Bol to ohromujúci pocit naplnenia - akoby celý náš dom bol vrelý a plný svetla. Keď si prvýkrát prinesiete svoje dieťa domov, zrazu pochopíte, čo znamená byť rodina. Je to začiatok niečoho nádherného a nového.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 21,5 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Solitéry
Hmotnosť: 0.3 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 21,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38723 novy tatinek
64,30 €

Willow Tree

26129
39005 1 jsme tri
74,11 €

Willow Tree

27268
38672 otec a dcera
69,10 €

Willow Tree

26031