Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree - Navždy

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Kód: 27180
52,16 € / ks
Willow Tree - Navždy
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
55167 2 navzdy
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Cítim silu Tvojej lásky." Autorka Susan Lordi o figúrke "Navždy": ,, Tento kúsok je o sile a stálosti lásky. Figúrka svojím gestom a zovňajškom prevoláva o šťastie byť milovaný ... a o tom, že láska vydrží a vždy tu s nami bude. Vyrytá skala túto myšlienku o stálosti a pevnosti odráža. Petroglyfy boli v dejinách staroveku spôsobom, ako vyjadriť svoje pocity vizuálne cestou. Ceníme si ich, pretože vytrvali po tisíce rokov. Vážime si toho, že prežili skúšku času. Aj tento celý kúsok predstavuje lásku, ktorá je silná, pevná a trvalá.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 15 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Solitéry
Hmotnosť: 0.2 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 15 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38843 my dva
74,11 €

Willow Tree

26439
39008 obklopeni laskouzavesny
31,69 €

Willow Tree

27274
46672 spousta laskyzavesny
31,69 €

Willow Tree

27576