Willow Tree Nový život

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Kód: 26029
74,11 € / ks
Willow Tree Nový život
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
38669 novy zivot
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Oslávenie zázraku nového života." "Figúrka, ktorá oslavuje nové začiatky, príchod nových rodinných členov, formovanie rodín ... a láskyplné vzťahy, ktoré sa vyvíjajú medzi deťmi, ich rodičmi a starými rodičmi." - Susan Lordi Figúrka sediaceho muža a ženy držiace novonarodené dieťa. Žena v krémových šatách, muž v krémovom tričku a tmavých nohaviciach, dieťa v krémovej dečke. Figúrka Willow Tree, výška 12,5 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Solitéry
Hmotnosť: 0.433 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 12,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38705 andel naklonnosti
41,22 €

Willow Tree

26109
39890 jsi proste nejlepsizavesny
31,69 €

Willow Tree

27468
38657 andel modlitby
40,03 €

Willow Tree

26012
38654 andel pratelstvi
41,22 €

Willow Tree

26011