Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree - Pastier

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Kód: 27183
86,13 € / ks
Willow Tree - Pastier
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
38954 1 pastyr
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
Pastier s gajdy. Autorka Susan Lordi o figúrke "Pastier": ,, Mám rada myšlienku prinášať hudbu k Narodenia Pána, preto som chcela zobraziť nástroj, ktorý bol tradične používaný na tento účel. Môj syn mi pomohol vytvoriť túto figúrku, pretože je ponorený do zachovanie domorodé hudby v Taliansku a na Sicílii, odkiaľ pochádzajú moji starí rodičia. Figúrka predstavuje autentickú hudobnú tradíciu našej rodiny učením a hraním na zampogna (talianskej gajdy). Gajdy sú starobylé pastierskej nástroje, na ktoré hrali pastieri a poľnohospodári po tisíce rokov. Používajú sa v mnohých kultúrach na oslavu Narodenia Pána. Napríklad v Taliansku, pastier s gajdy (Zampognaro) hrá Novéna, deväť dní pred Vianocami ... oznámenia a oslava narodenia Krista. Hudba je slávnostné a živá, sprevádzaná spevom a tancom. Ide o čas stretnutia a zhromaždenia - ohlásenie príchodu prázdnin. Je to talianska verzia kolied - ľudia sa zhromažďujú a spievajú piesne, odovzdávané z generácie na generáciu. Zampogna je nástrojom skromného pastiera, ale napriek tomu vytvára bohatú štruktúru melódie a rytmu. Páči sa mi myšlienka tejto radostnej, melodické hudby okolo Betléma.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 24,5 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Vianočné produkty
Hmotnosť: 0.5 kg
Pôvod značky: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.