Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree - Svätá rodina

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Kód: 26290
90,91 € / ks
Willow Tree - Svätá rodina
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
53883 1 svata rodina
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia

"Narodilo sa dieťatko." Autorka Susan Lordi o figúrke "Svätá rodina": ,, V reakcii na Vaše žiadosti o vytvorenie figúrky Betlehema v menšom rozsahu, som vyrobila tento krásny dôverný kúsok. Táto jednodielna socha je ideálnym kúskom pre tých, čo sú obmedzení priestorom alebo pre tých, čo chcú mať vystavenú figúrku o Zrodenie Pána celoročně.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 19 cm.


Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Vianočné produkty
Hmotnosť: 0.4 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 9 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.