Willow Tree Zlaté srdce

Kód: 26142
Unisex USA
Značka: WILLOW TREE
40 € / ks 33,30 € bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2023
"Vždy budeš v mojom srdci." Autorka Susan Lordi o figúrke "Zlaté srdce": ,, Scott Kristopher Innes je malý chlapec s rakovinou, ležiace v detskej nemocnici v Kansas City. Bol mojou inšpiráciou pri tvorbe tejto figúrky. Scottová bezhraničná a pozitívnej energie sa odráža na všetkých okolo neho. Jeho odvaha a milý úsmev mi ukázali, ako jedno malé srdiečko zo zlata môže prinášať toľko lásky, radosti a útechy pre ostatných. Dúfam, že tento kúsok vyjadruje čistú a úprimnú lásku medzi dieťaťom a tými, ktorí ho milujú a starajú sa o něj.'' Susan Lordi Figúrka Willow Tree, výška 14 cm.

Detailné informácie

Darček
DARČEK ZADARMO
Ku každej objednávke od nás dostanete darček ZADARMO.
Skladom
BLESKOVÁ EXPEDÍCIA
Tovar máme SKLADOM, expedujeme v najkratšom možnom čase a to do 24 h.
Doprava
DOPRAVA ZADARMO
Balíčky doručujeme už od 2,9 € alebo ZADARMO u objednávok nad 75 €.
Od zdroja
PRIAMO OD ZDROJA
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia viac ako 38 svetových kozmetických značiek.

Podrobný popis

Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Solitéry
Hmotnosť: 0.142 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 14 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz