Willow Tree - Hojnost

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
"Náruč plná lásky." Autorka Susan Lordi o figúrke "Hojnosť": ,, Myslím si, že ruža je jedným z najkrajších prírodných objektov, ktoré môžeme držať v našich rukách. Vnímame jej opojnú vôňu, hodvábne zamatový dotyk a dokonalý tvar. Keď sa rozvinie a cítime jej vôňu, môžeme z nej čerpať silu. Tento kúsok by mohol byť darčekom pre mamičku, priateľovi, k Valentínovi, alebo keď chcete niekomu popriať veľa šťastia. Niekedy je pekné dať niekomu darček len tak, aby vedel, že je vo Vašom živote významný. Chcela som vytvoriť, veľkú kyticu ruží, aby vyjadrovala bohaté city a neskromne láskavosť, ktorú máme jeden k druhému.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 14 cm.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Kód: 27181
40,03 € / ks
Willow Tree - Hojnost
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
38960 2 willow tree hojnost
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Solitéry
Hmotnosť: 0.2 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 14 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38735 willow tree zlate srdce
40,03 €

"Vždy budeš v mojom srdci." Autorka Susan Lordi o figúrke...

26142