Willow Tree Levandulový pôvab

Kód: 26465
Unisex USA
Značka: WILLOW TREE
43,70 € / ks 36,40 € bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…
"Vôňa levandule prestúpi Vaše zmysly." Autorka Susan Lordi o figúrke "Levanduľový pôvab": ,, Vôňa levanduľového pole ma nikdy nesklame. Vnímate ho cez všetky Vaše zmysly - nielen jeho aromatickú vôňu, ale aj jeho krásny a čistý pohľad na neho ... Je povznášajúci a jeho farba nádherná. Levanduľa by nemala chýbať v žiadnej záhrade. Dokonca aj skvele chutí! Lieči aj našej duši. Chcela som, aby tento kúsok bol o uzdravenie. Ale mohol by byť aj o sile. Figúrka sa pozerá hore, jej stanovisko je silný a povznesený, ako krásna levanduľa. Pomenovala som ju "Levanduľový pôvab", pretože by Vám mohla aj pripomenúť niekoho, kto je príkladom krásy a půvabu.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 14 cm.

Detailné informácie

Darček
DARČEK ZADARMO
Ku každej objednávke od nás dostanete darček ZADARMO.
Skladom
BLESKOVÁ EXPEDÍCIA
Tovar máme SKLADOM, expedujeme v najkratšom možnom čase a to do 24 h.
Doprava
DOPRAVA ZADARMO
Balíčky doručujeme už od 2,9 € alebo ZADARMO u objednávok nad 75 €.
Od zdroja
PRIAMO OD ZDROJA
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia viac ako 38 svetových kozmetických značiek.

Podrobný popis

Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Solitéry
Hmotnosť: 0.16 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 14 cm
Vôňa: Levanduľa
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz