Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree Levandulový pôvab

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Kód: 26465
43,69 € / ks
Willow Tree Levandulový pôvab
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
38849 levandulovy puvab
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Vôňa levandule prestúpi Vaše zmysly." Autorka Susan Lordi o figúrke "Levanduľový pôvab": ,, Vôňa levanduľového pole ma nikdy nesklame. Vnímate ho cez všetky Vaše zmysly - nielen jeho aromatickú vôňu, ale aj jeho krásny a čistý pohľad na neho ... Je povznášajúci a jeho farba nádherná. Levanduľa by nemala chýbať v žiadnej záhrade. Dokonca aj skvele chutí! Lieči aj našej duši. Chcela som, aby tento kúsok bol o uzdravenie. Ale mohol by byť aj o sile. Figúrka sa pozerá hore, jej stanovisko je silný a povznesený, ako krásna levanduľa. Pomenovala som ju "Levanduľový pôvab", pretože by Vám mohla aj pripomenúť niekoho, kto je príkladom krásy a půvabu.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 14 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Solitéry
Hmotnosť: 0.16 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 14 cm
Vôňa: Levanduľa

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38972 v rozkvetu
43,69 €

Willow Tree

27159
38834 slunecni svit
43,69 €

Willow Tree

26249
39002 uprimna radost
43,69 €

Willow Tree

27242