Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree Úprimná radosť

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Kód: 27242
43,69 € / ks
Willow Tree Úprimná radosť
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
39002 uprimna radost
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Si proste radosť v mojom živote." Autorka Susan Lordi o figúrke "Úprimná radosť": ,, Chcela sa prechádzam po svojej záhrade a objavujem malé poklady, ktoré si slobodne rastú v tráve, ako burina. Obvykle nie sú plánované alebo pestované. Táto malá farebná prekvapenie mi vždy vyčarí úsmev na tvári. Rovnaké je to, ako keď Vás navštívi dobrý priateľ, ktorý Vás vždy vie rozosmiať. Tieto spontánne a jednoduché udalosti prináša toľko radosťou do života.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 13,5 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Kvety
Hmotnosť: 0.25 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 13,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

49233 starostlivy andel
40,03 €

Willow Tree

26079
38849 levandulovy puvab
43,69 €

Willow Tree

26465
41216 1 motyl
61,83 €

Willow Tree

27702