Willow Tree Motýl

Kód: 27702
Unisex USA
Značka: WILLOW TREE
61,80 € / ks 51,50 € bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2023
"Odolná, odvážna a prekrásna ... máš schopnosť meniť svet okolo seba" Autorka Susan Lordi o figúrke "Motýľ": "Vždy keď pomyslím na motýľa monarchu sťahovavého, predstavím si jeho odvahu a silu stojace tvárou v tvár nepriazni osudu, ktoré podstupuje. túto figúru vnímam ako pravú metaforu - každý z nás by mal nájsť túžbu objaviť to najlepšie v sebe, stať sa houževnatějším, prospievať a meniť svet k lepšiemu. " Susan Magická metamorfóza ... z drobného vajíčka, cez hladnú húsenicu a brilantné kuklu posiatu zlatými bodkami až po oslnivého motýľa. Jemný a krehký aj napriek tomu však odhodlaný a odolný. Počas svojho života nalieta stovky míľ napriek počasie a nástrahám, poháňaný odhodlaním dokončiť svoju zázračnú cestu. Figúrka Willow Tree, výška 16,5cm.

Detailné informácie

Darček
DARČEK ZADARMO
Ku každej objednávke od nás dostanete darček ZADARMO.
Skladom
BLESKOVÁ EXPEDÍCIA
Tovar máme SKLADOM, expedujeme v najkratšom možnom čase a to do 24 h.
Doprava
DOPRAVA ZADARMO
Balíčky doručujeme už od 2,9 € alebo ZADARMO u objednávok nad 75 €.
Od zdroja
PRIAMO OD ZDROJA
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia viac ako 38 svetových kozmetických značiek.

Podrobný popis

Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,,Willow Tree je dôverná, osobná línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranených či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tých, ktorých milujete.'' Susan Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice ktorá pripomína vzhľad vyrezávaného dreva a ručne maľované bezolovnatou farbou. Dodávané v darčekovej krabičke a venovacou kartičkou. Výrobok nie je hračka! Určené ľan pre dospelých.

Dodatočné parametre

Kategória: Solitéry
Hmotnosť: 0.15 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 16,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz